Džiovinta mediena

Yra 2 prekių.

Šviežiai nukirsta ar jau ir supjauta mediena yra tik žaliava tolimesniems gamybos bei apdirbimo procesams, ji pasidaro vertinga konstrukcine medžiaga tik pašalinus iš jos didžiąją dalį drėgmės, ją išdžiovinus tam skirtose džiovyklose ar natūraliai. Džiovinta mediena būna brangesnė ir jos asortimente vyrauja gerokai mažesnis matmenų pasirinkimas....

Šviežiai nukirsta ar jau ir supjauta mediena yra tik žaliava tolimesniems gamybos bei apdirbimo procesams, ji pasidaro vertinga konstrukcine medžiaga tik pašalinus iš jos didžiąją dalį drėgmės, ją išdžiovinus tam skirtose džiovyklose ar natūraliai. Džiovinta mediena būna brangesnė ir jos asortimente vyrauja gerokai mažesnis matmenų pasirinkimas.

Mediena yra džiovinama pagal jos rūšį bei panaudojimo paskirtį, todėl medienos drėgnumas iki kurio turi būti išdžiovinta mediena, priklauso nuo medienos paskirties. Baldų, laiptų, turėklų ir kitų vidaus gaminių gamybai skirta mediena turi būti džiovinama iki 7 – 8%, statybiniams dirbiniams – iki 18 – 20% ir pan.

Pas mus rasite Ąžuolo, uosio, klevo ir kitos medienos storlenčių (dilių) ir lentų skirtų baldų, laiptų ir kitų gaminių gamybai.

Mažiau
Daugiau
Rodoma 1 - 2 iš 2