Džiovintos Ąžuolo storlentės, dilės, lentos

Šioje kategorijoje prekių nėra.

Šviežiai nukirsta ar jau ir supjauta mediena yra tik žaliava tolimesniems gamybos bei apdirbimo procesams, ji pasidaro vertinga konstrukcine medžiaga tik pašalinus iš jos didžiąją dalį drėgmės, ją išdžiovinus tam skirtose džiovyklose ar natūraliai. Džiovinta mediena būna brangesnė ir jos asortimente vyrauja gerokai mažesnis matmenų pasirinkimas....

Šviežiai nukirsta ar jau ir supjauta mediena yra tik žaliava tolimesniems gamybos bei apdirbimo procesams, ji pasidaro vertinga konstrukcine medžiaga tik pašalinus iš jos didžiąją dalį drėgmės, ją išdžiovinus tam skirtose džiovyklose ar natūraliai. Džiovinta mediena būna brangesnė ir jos asortimente vyrauja gerokai mažesnis matmenų pasirinkimas.

Mediena yra džiovinama pagal jos rūšį bei panaudojimo paskirtį, todėl medienos drėgnumas iki kurio turi būti išdžiovinta mediena, priklauso nuo medienos paskirties. Baldų, laiptų, turėklų ir kitų vidaus gaminių gamybai skirta mediena turi būti džiovinama iki 7 – 8%, statybiniams dirbiniams – iki 18 – 20% ir pan.

Džiovintą uosio medieną mes siūlome baldų, laiptų, langų ir kitos produkcijos gamybai. Visa mūsų produkcija yra išdžiovinta specialiose džiovyklose iki 7 - 8 proc. drėgnumo. Savo asortimente nuolatos turime ąžuolo storlenčių (dilių) 50 mm ir lentų 25 mm storio. Ąžuolo storlenčių ir lentų ilgis 3 m. Esant poreikiui galime išpjauti Jums reikiamų matmenų uosio medieną.

Mažiau
Daugiau